|
Woon je in het Westland en wil je graag je auto theorie cursus snel en makkelijk halen? Dan is de theoriecursus Westland van Gelijk Geslaagd een goede cursus voor jou. Onze theoriecursus is een cursus van 1 dag. Dit houdt in dat je in 1 dag de cursus volgt en daarin alle theorie leert en examen doet bij het CBR. Je bent dus niet meer veel tijd kwijt aan het leren van alle theorie! De cursusdag van begin tot eindWe starten de dag van de cursus vroeg, vaak om 07.00 al. Waarom zo vroeg zal je denken. Door zo vroeg met de cursus te beginnen weten we zeker dat er genoeg tijd is om je alle theorie goed aan te leren. Eerst maken we even kennis met de andere cursisten en de docent en dan gaan we aan de slag. De docent zal je in de ochtend alle theorie leren die je moet weten om je CBR examen succesvol te kunnen maken. We gaan aan de slag met oefen examens. Deze oefen examens zijn echte examens van het CBR, hierdoor leer je gelijk hoe een examen van het CBR er uit ziet. Tussendoor is er tijd voor pauze met een kop koffie of thee. Na de pauze gaan we weer snel aan de slag. De docent leert je ook nog slimme trucjes hoe je de leerstof het beste kunt onthouden. Door onze manier van lesgeven is onze theoriecursus ook zeer geschikt voor mensen met leerproblemen, ADHD, faalangst of moeite hebben met concentratie. Dus als je hier last van hebt kun je met behulp van onze cursus gewoon glansrijk slagen! Motor theorie examen halen? Volg onze motor theoriecursusNaast onze auto theoriecursus bieden wij ook een theoriecursus motor aan. De motor theoriecursus verloopt hetzelfde als de auto theoriecursus alleen leer je bij deze cursus alles voor je motor theorie examen. Schrijf je in en je hebt binnen 1 dag je CBR certificaat op zak!
|
| https://www.gelijkgeslaagd.com/ |
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt de theoriecursus?▼
De theoriecursus duurt 1 dag. Je volgt de cursus, leert alle theorie en doet het CBR examen allemaal op dezelfde dag. De cursus start meestal om 07:00 uur.
Wat is inbegrepen in de theoriecursus?▼
De cursus omvat theorieles van een docent, oefen examens, pauzes met koffie of thee, lunch, en transport naar het CBR examen. Alles is dus al geregeld voor jou.
Is deze cursus geschikt voor mensen met leerproblemen?▼
Ja, de theoriecursus is specifiek ontworpen voor mensen met leerproblemen, ADHD, faalangst of concentratieproblematiek. De docent leert je slimme trucjes om de stof beter te onthouden.
Bieden jullie ook een motortheoriecursus aan?▼
Ja, naast de auto theoriecursus bieden we ook een motor theoriecursus aan. Deze verloopt op dezelfde manier, maar je leert alle theorie voor je motor theorie examen.
Wanneer heb ik mijn CBR certificaat?▼
Je hebt je CBR certificaat direct na het behalen van je examen aan het einde van dezelfde dag. Dankzij onze intensieve cursus ben je dus Gelijk Geslaagd!
